Therapy - kids club

חוגי חוויה ופיתוח ויסות חושי ורגשי אצל הילדים
מרכז חוגים ארצי-בני ברק ירושלים קריית ספר, אשדוד, ביתר ובית שמש.

עם כל החושים קדימה

מה ההבדל בין החוג שלנו לחוגים הרגילים?

במהלך השנים עם התפתחות הטכנולוגיה, נפתחו כל כך הרבה חוגים בתחומי עניין שונים: מוסיקה, בע"ח, ספורט, מחשבים, רובוטיקה, ציור ועוד.
אתם ההורים נבלעים בין כל כך הרבה אפשרויות כאשר בסופו של דבר אתם רוצים את השילוב בין הנאה – כי אין ספק שחשוב שיהיה לילד כיף ובין הפן הלימודי, המפתח והחינוכי. אתם רוצים להרגיש שהכסף שלכם והזמן של הילד מושקע במקומות הנכונים.

לכן, אנחנו רוצים להציע לכם חוג שהוא גם טיפולי וגם חווייתי.

הייחודיות של החוג שלנו על פני חוגים אחרים?

יצירתיות

- החוג משלב תרגילי חימום ותנועה, עם דמיון מודרך, אנחנו מובילים ילדים לשחרור ויצירתיות. תוך שמירה על כיבוד האחר, ותשומת לפרטים קטנים שעד כה הם לא הצליחו לזהות.

הייחודיות של הילד שלך

קבוצת הילדים תואמת גיל ומגוונת אוכלוסייה, דבר זה תורם לקבלת האחר והשונה. אנחנו מבינים שלכל ילד יש את החסמים והייחודיות שלו, על כן אנו שומעים את הרצונות שלו ובכך מתאימים בתוך תוכנית החוג את האלמנטים החשובים לכל ילד.

חיבור פיזי

החוג מעניק חיבור פיזי לעולם דרך תנועה ופעילות מוטורית, חוויה רב חושית עבור הילדים והתנסות חדשה. מרחב למידה וחוויה חדשנית, שונה מכל חוג שהכרתם עד היום.

פתרון לביות נפוצות

המרחב מאפשר לכל ילד לאהוב את עצמו ומצד שני גם להיות פתוח לעולם ולשונה. החוג נותן מענה בין השאר, לתופעות נפוצות אצל ילדים, כמו: בררנות באוכל, פחד מחושך, קושי להירדם, סרבנות מקלחת, רגישות לקולות, ועוד.

ניסיון וידע מקצועי

תכנית החוג ייחודית למרכז שלנו ומושתתת על ניסיון של שנים והצלחה מתמשכת בעבודה עם ילדים. התכנית כוללת התנסות במרחב הקסום והייחודי של הסנוזלן.

התאמה אישית

החוג נותן מענה אישי לכל ילד מעבר למענה החברתי שהוא נרווח אנחנו רואים כל ילד ברמה החושית והרגשית שלו כדי שיפרח ויתקדם מהמקום שהוא נמצא עד לפרטים הקטנים

תוכנית החוג:

החוג כולל הגמשה של כל החושים, טעימות, חידות וחידוד החושים:
ראייה, מישוש ועוד. למידה של סבלנות ופתיחות להתנסות בכל החושים.

החוג מושתת על גישה ייחודית שפותחה במרכז שלנו על ידי אנשי מקצוע מובילים, וכוללת התנסות במרחב הקסום של הסנוזלן.
12 מפגשים שבועיים | 6 ילדים בקבוצה | חלוקה לפי גילאים.
פעילות בנים/בנות בהפרדה לגילאי 4-10

אנחנו מבטיחים לך ולילד שלך:

חוג חווייתי לוויסות חושי ורגשי, המספק התנסות, חשיפה ואתגר בחוויה רב חושית. כל ילד מקבל כלים של הקשבה ומודעות, תעוזה, שיתוף והסתגלות. תראי שהוא יותר רגוע, שמח ומחובר לעצמו ולסביבתו.

אתם ההורים נבלעים בין כל כך הרבה אפשרויות כאשר בסופו של דבר אתם רוצים את השילוב בין הנאה – כי אין ספק שחשוב שיהיה לילד כיף ובין הפן הלימודי, המפתח והחינוכי. אתם רוצים להרגיש שהכסף שלכם והזמן של הילד מושקע במקומות הנכונים.

לקוחות מספרות:
צחי דויד
צחי דוידילד יותר שמח ורגוע
Read More
רשמנו את צחי לחוג בגלל התפרצויות בכי ממושכות ודרמטיות ששיגעו אותנו ואותו מידי יום. במהלך שנים עשר מפגשים חל אצלו מהפך - ההתפרצויות חדלו, במקום שלוש שעות של בכי רצוף, יש מידי פעם 10 דקות של עצבים ובכי.וגם התדירות, לא כל יום, אולי פעם פעמיים בשבוע, כמו ילד נורמלי (; תודה למלכי לשירה ולאהובי, צוות נפלא של kids' club
תמר יקותיאל
תמר יקותיאלחגיגה בסנדביץ'
Read More
יודעים איך זה שהבת שלכם אוכלת רק לחם בלי כלום? או מקסימום ממרח שוקולד? זה רק סממן אחד של הבררנות המטורפת שהיתה לתמר באוכל. אז כששמענו על חוג לויסות חושי-רגשי של come&sense ידענו שזה נוצר בשבילה. רק מה, היינו סקפטיים אם משהו יכול לעזור. הבררנות היתה כל כך טבועה בדמה...במציאות המפנה היה ברור ואמיתי. בתפקיד סגנית של אבא לקניה החודשית, היא סקרה את מדף הממרחים והחלה להציע רעינות אקזוטיים, אבא, בא לי לקנות ממרח ריבת חלב, ורוטב ויניגרט, אולי גם ממרח תמרים, מה אתה אומר אבא? והיא באמת אוכלת את זה :)) משהו בה התרכך, היא יותר זורמת.איך עשיתם את הקסם הזה?
יונתן רוזן
יונתן רוזןהפתעה אצל רופא השיניים
Read More
זה הילד שלנו, השנון והרגיש, שהיינו מנסים תמיד להימנע מהתקלויות איתו. כל שינוי בתכניות או ביקור אצל רופא היה סיוט. אצל רופא שיניים מוישי מחזיק את יונתן בזרועות פלדה, אחרת הרופא לא מתחיל.והנה, חודש אחרי תחילת החוג, יונתן מגיע לרופא שיניים והוא מתנהג אחרת מתמיד - מבצע הוראות, משתף פעולה, לא בועט ופשוט שוכב שם כמו פציינט רגוע. מוישי היה די בהלם, וכששאל אותו אחרי הטיפול איך זה היה? יונתן אמר לו בפשטות, לא נעים לא נורא. מדהים... זה מה שהם תרגלו בחוג come&sense לפני שבועיים וקבלו תג חולצה ממותג עם הסלוגן הזה, שסידר לבן שלנו את הראש. היה לו כיף להגיע ואנחנו מאושרים שבחרנו לשלוח אותו. ממליצים בחום
ההשקעה שלך בחוג

אחרי הרבה עשיה ובניה הקמנו עבורך מהלך של תוכנית למידה שנתית מערכתית ואקדמית שלא קיימת בכלל בענף הטיפול בארץ. חשוב לנו שתהיה חלק ממשהו גדול כדי לייצר חברה מתוקנת ומאוזנת – ההשקעה היא מאוד גדולה של זמן, אנרגיה וכסף כדי שתייצרי שינוי מהותי בחיים שלך ושל אנשים שמחכים לבשורה שלך

לכל התהליך כולל כל הבונוסים אנחנו מחכים לך
לבדיקת התאמה לחוג

השאירי פרטים כאן בטופס ונחזור אליך בהקדם

become part of our

vision

Talk To Us & We’ll Talk To You!